Ella

Kdy chodí vyúčtování za vodu?

Vodoměry procházeli už v lednu a stále nic, nevíte v kterém měsíci chodí domů přeplatky nebo doplatky?
Doplňuji:
fcoop: ha ha, všichni ostatní pochopili… pokud vím, tak je normální se ptát např.:„už ti přišel ten pohled?“ nebo „kdy přijde odpověď?“

Nejlepší odpověď
annas

My platíme za vodu každého 1/4 roku.

Další odpovědi
anonym

To zalezi na kraji. Me prislo vyuctovani uz v unoru . Zavolejte si na info linku vodaren. -iv-

fcoop

To je pro mě novinka. Vždy jsem se domníval,že vyúčtování nosí listonoška.

anonym

Ello , nebudte vztahovacna. ☹ Je to preci nadsazka od fcoopa – me to i pobavilo. 🙂 Delejme si i sami ze sebe trochu legraci .. -iv-