Jelda

Kdy chodí nemocenská. minulej měsíc mi došla už 25. a teď je 29. a nic.

Doplňuji:
Chodí mi to na adresu, zaměstnavatel to odesilal kolem 16.6.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zavolejte si na SSZ a zeptejte se ,zda byla odeslána na vaši adresu nebo účet, řeknou vám to, záleží jak včas zaměstnavatel odeslal papír na peníze
Doplňuji:
manžel vždy volal přímo na oddělení kde to zpracovávají a řekli mu kdy byly peníze odeslány , nebo zda jsiou teprve ve stádiu příprav k odeslání