Deli

Kdy chodí na pouť víc lidí?

Koná-li se na vsi dvoudenní pouť, chodí víc lidí v sobotu nebo v neděli?
Chci na pouti prodávat své výrobky, ale bohužel si mohu vybrat jen jeden den. Který???

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás určitě víc v neděli i je to slavnostnější chodějí celé rodiny i s příbuznými

Další odpovědi
beer

V tomto případě bych to asi vzal podle předpovědi počasí ))

Drap

V tom se liší obec od obce. Nejde takto jednoznačně určit. Jedině se poradit s někým místním, kdo zná poměry.

dědapetr

Podle toho který den se slouží mše,tak ten den je více lidí.

Nikkol

v sobotu

anonym

Urcite nedele. To jezdi pribuzenstvo na navstevu – obed a pout. -iv-