Dobrá duše

Kdy čekáte největší povánoční slevy?

Moc nenakupuji a nesleduji slevy, ale šiklo by se nakoupit pár kousků oblečení, Kabát, košile, kožené polobotky, šála a pár dalších věcí, ikdyž né všechno typycky zimně-výprodejových. Kdy a kde bych se měl nejvíce soustředit na chytání cen? Máte zkušenosti v jakejch obchodech se dá kdy co dobře koupit? těžko budu denně obcházet celou Plzeň aby mi nic neuniklo 🙂 Ocením každý tip.
V Plzni či alespoň někde k převzetí v Plzni?(případně poštovné gratis i s vrácením?)
Doplňuji:
odpovědi typu „ne, nečekám“ jsou trochu mimo topik, nemiliju lítání po obchodech ale potřebuji pár kousků oblečení a vím že se v tomto čase dá koupit i luxusní oblečení za polovičku i méně.. a za částečnou duplicitu se omlouvám, žádal jsem spíše o přímé tipy na obchody a kousky oblečení než jen datum :)

Nejlepší odpověď
beer

Nečekám, už jsou. Další mají být po Novém roce.
Doplňuji:
Navíc tu otázka již byla: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=povánoční%20sle­vy
Příště nejdříve zkontroluj otázky starší.

Další odpovědi
cochee

Žádné nečekám. Neznám ceny před slevami a nemám nejmenší chuť trávit čas lítáním po obchodech.

www

Už některé jsou další budou. Kdy a kde? Musíš sledovat slevy, nic konkrétního předem nikdo zdejší neví.
P.S: pokud chceš konkrétní zboží, místo ap., musíš to dát přímo do otázky tak, aby byla všem srozumitelná a jasná! Teprve tehdy můžeš očekávat jasnou a srozumitelnou odpověď! 😉

Dobrá duše

www: myslím že jsem byl dost konkrétní když jsem zmínil zboží i město víc specifikovat už neumím :)

cochee

Podívej, základem je prvotní otázka, to, co je napsáno tučně, to je u tebe „Kdy čekáte největší povánoční slevy?“ Otázka se zájmenem „Kdy“ se ptá na časový údaj, ne na určení místa apod. Měl jsi tu původní otázku formulovat jinak, to bych ti totiž konkrétně já na ni ani neodpovídal, neměl bych co.