vas999

Kdy byla Francie významná? A kam se do ní hodně cestuje?

Mám tu dvě otázky ohledně Francie:

  1. Za kterých dvou panovníků byla Francie nejvýznamnější zemí Evropy?
  2. Které tři oblasti jsou turisty nejnavštěvovanější a co je jejich cílem?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Napiš nejprve své vlastní řešení tohoto domácího úkolu. Ráda ti to zkontroluju.

kluprt > takže podle koňaku to bude panovník Courvoisier, podle našeho nejoblíbenějšího panovníka to bude Miloš Veliký? Pochopila jsem to správně?

Další odpovědi
klumprt

Za toho pána, jak se po něm jmenuje koňak. A dávno předtím ještě za pána, který se jmenoval tak, jako náš nejoblíbenější panovník a byl nikoli malý.
A jezdí se tam třeba tam, jak mají tu železnou věž, nebo jak mají takové ty zámky na té řece, nebo tam jak se jednoho červnového dne vylodili vojáci, kteří chtěli skřípnout jednoho Rakušana. Nebo se jezdí lyžovat do těch kopců, co se jmenují tak jako ty rakouské, ale říká se jim Francouzské. Nebo taky tam jak se ten velký zámek, jak se tam promenádoval Král Slunce.