vomibest

Kdy byl vynalezen toaletní papír?

Rád bych věděl, kdy byl vynalezen toaletní papír a od kdy se používá v té dnešní podobě.

Nejlepší odpověď
anonym

toaletni papir pochazi z ciny 600let p.n.l pouze pro cisarskou rodinu,pro spolecnost jej vyrobil joseph cayetty v usa roku 1857

Další odpovědi
anonym

14. století: vyroben první toaletní papír v Číně (pro císaře)

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/To­aletní_papír

anonym

Někdy na konci podzimu?

  • prastarý vtip:Proč mají – (dosadit někoho,koho chceme namíchnout) – hnědý nosy?

Protože si svlékají noční košile přes hlavu.

fira

V té dnešní podobě se asi používá od té doby kdy jeden druhého začal upozorňovat na to že má na trenýrkách nebo kalhotkách hňedý štráfek.