Kroupič

Kdy byl otevřen Tropical Island?

Odpovědi
anonym

Malajsijská společnost Tanjong koupila hangár a okolní pozemky za 17,5 milionů eur a přeměnila jej v letovisko s uměle vybudovanou tropickou lokalitou. Středisko bylo otevřeno 19. prosince 2004.

Zdroj: wikipedie

Majki255

Navštívili jste již někdo tento Aquapark? Podle toho co jsem se dočetl na internetu (např. http://www.ces­keeurovikendy­.cz/aquapark-tropical-islands-berlin-zajezd/) to vypadá velmi zajímavě! Že bych vzal své děti na výlet? Prosím odpovězte…