Miroslavst

Kdy byl naposledy spáchán nějaký atentát na nějakého politika?

Právě jsem četl, že v USA byl spáchán atentát na členku americké sněmovny a tak mě napadlo, kdy byl naposledy spáchán nějaký atentát a zda pachatele dopadli?
Zajímá mě kdy a kde byl atentát a na koho spáchán, ne že toto dávám jako aktualitu.

Nejlepší odpověď
Terryle

Z poslední doby mě napadá snad jedině Benázír Bhuttová, 2007: http://zpravy­.idnes.cz/pakis­tanska-expremierka-bhuttova-zemrela-po-atentatu-ppt-/zahranicni.as­p?c=A071227_132505_zah­ranicni_tha

Dopadat nebylo koho, atentátník se pak sám odpálil. Proč s sebou do „nebe“ nevzít dalších pár lidí, když tam stejně půjdete tak jako tak… :o/

Další odpovědi
roxy52

Kdyby mě nechyběla odvaha,tak by byl spáchán třeba hned.A že by bylo na výběr........­.....:))