vagra

KDY BY MĚLO BÝT U NÁS ZAVEDENO EURO?

Cituji z dnešního tisku:.....„Čím déle bude trvat, než euro přijmeme, tím lépe. A pokud vůbec, taky to nebude špatně,“…

Jaký názor máte vy? Má pravdu?

Nejlepší odpověď
oskar

Držme se naši koruny a nestrkejme hlavu do chomoutu.

Další odpovědi
anonym

Nemám o tom v podstatě představu.Jak chutná přechod na E. Jen jsem si dávno všimnul,že nějaké zásadní,odmítavé reakce nebyly.Včetně Slovenska.

ReHu

Já hlasuji, a vždy jsem hlasovala, pro českou korunu.
Euro pokud možno nebrat.

SinceX

Nevím, raději bych zůstal u naší měny. Ale změna je život. Nebudeme přece pří výjezdu do zahraničí obtížně měnit peníze a ztrácet na procentech, proto bych se raději zastal Eura. Je to věc lidu a hlavně poslanců. Já bych se na eura vyhnul, čím dříve tím lépe, změna by byla rychleji z námi. :)

panenka

Ano já si myslím že pravdu má,taky jsem radši když to euro u nás ještě zavedené není.

NickD

Jednotná měna je samozřejmě ta nejlepší volba.Bohužel to není až tak jednoduché.
Jsem samozřejmě pro i když až pak vzhledem k měně a HDP pocítíme velký propad.

FOG

A jeste bychom pak mohli vystoupit i z Evropske Unie,ne?