ptáč

Kdy budou v prodeji kraslice a čokolády s velikonočními motivy?

Nejlepší odpověď
annas

V čokoládovánách je to tak, že po Vánocích se začíná s výrobou velikonočních figurek, po Velikonocích figurek s vánočními motivy.

Samozřejmě záleží na tom, zda jde o menšího či většího výrobce. Malé firmy dokončuji vánoční výrobu, velké už chystají Velikonoce.

Nějak moc spěcháte. V příštím roce jsou Velikonoce koncem března, takže nejpozději měsíc před nimi s figurky objeví v obchodech.

Další odpovědi
gecco

Hned po ukonceni vanocnich vyprodeju po Novem roce obchodnici zaplni uprazdnene regaly dilem ruzovouckymi valentynkami a dilem vajicky a zajicky…
😉

Drap

Podle zkušenosti z minulých let, lze předpokládat, že velikonoční zboží bude někde už koncem ledna.

cochee

Já si myslím, že všechny obchody by měly být povinně 365 dní v roce vyzdobeny jak vánoční, tak velikonoční, i mikulášskou a valentýnskou výzdobou a rovněž po celou tu dobu nabízet relevantní sortiment. Aspoň bych si na to zvykl a možná by mě přestalo s*át, že je to jak u blbých na dvorku.

anonym

To nevím,ale šílím,když vidím,že měsíc před velikonocema už má někdo vyzdobeno,to bych mu to nejradši zapálil.
To samý s vánocema,všude se chvátá,letáky vnucujou lidem zboží dva měsíce před svátky,je to hnus a vůbec to pak není ta opravdová atmosféra.

ptáč

Spěchám. Tohle kdysi zpívala Hana Zagorová. Spěchá se dodnes. Spěchám na nákup Velikonočních artefaktů, protože pak přijdou nedoplatky a poplatky za komunální odpad.
Nicméně otázka je chytnutím se za nos pro obchodní menežry a výplní mezi ostatními otázkami.