Motyka001

Kdy budou dávat na nově druhou řadu gympl s tučeným omezeným ??

Nejlepší odpověď
badisko

ani nevim ze takovejhle serial vubec je …:-)) a uz by meli davat druhou radu !!!..no jeje takze jsem vlastne jen poloclovek a jsem uplne mimo televizni obraz ..to je teda trapne .:-))..tak ted jsem se zeptal strejcka google a rekl mi onem vic ale taky ze neni o co stat ......ale na tvou otazku mi nedal odpoved …

Další odpovědi
venkovan

A já bloud si myslel, že je konec. Tak to zas bude další přeslazený seriál, při kterém nezůstane oko suché, a bude končit řadou, kdy současní maturanti budou ležet již v LND, ve věku cca 90 let, tedy krátce po obdržení starobního důchodu, a budou vzpomínat na ty protivné učitele.

štamgast

Tučené omezení neznám, seriál Gympl bude opět na jaře.

emm.kate

co jsem zaslechla, 2. řada by se měla začít vysílat začátkem února