Kdy budeme platit EU měnou u nás?

Slováci už EU měnu dávno mají vím že v současnosti není EU měna populární díky ekonomické krizi ale situace se může časem změnit?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Otázka tak trochu souvisí s Tvojí následující otázkou na zadluženost států. GVKB, obávám se, že to je pro Tebe skutečně téma příliš složité. Tady Tvoje teorie neobstojí, protože domáhat se lidskosti, víry a uvědomění pokud jde o peníze, není v dnešní době právě na místě.
Žijeme v pseudokapita­listickém světě, který má pseudokapitalis­tické problémy. Stejně jako my si myslely i jiné státy se slabší ekonomikou, že na účasti v Evropské unii zbohatnou. Jenže asi tady byli někteří rychlejší.
Stále víc se projevuje, že myšlenka sjednocené Evropy nebyla dokonalá. Problémy se mohou jenom více obnažovat. Cesta z krize by znamenala opět slabé články Eurozóny vyloučit. Myslíte si, že potom bychom měli řešit eura?
Bylo by dobré si uvědomit, kdo skutečně vytvořením sjednocené Evropy zbohatl a komu toto seskupení přineslo užitek a zisk.

Další odpovědi
Sůwa

Jiná možnost

Je mnoho podniků, kde klidně můžeš platit eurem, dokonce bývá na obchodech i jinde uveden momentální kurz. Jako naši národní měnu ale euro nejspíš nebudeme mít nikdy a to je dobře.

Elk

Jiná možnost

Propána jája! Já bych Eurem v dnešní době vůbec neztrašil.
…s čerty nejsou žerty!!!

Protiva

Jiná možnost

Doplňuji:
Předpokládám hned po rozpadu společné měny.
Na to jsme češi odborníci, je to už tradice zavádět vyřazené stroje, hlavně ze západu.