Kura

Kdy bude spuštěno World of Warplanes ?

Nikde to nemůžu najít, v listopadu psali, že to určitě pojede do konce roku 2012 a nic. Jsem přihlášenej už víc jak 2,5 měsíce do beta testování, ale stále mě nepřizvali. Někde jsem se akorát na fóru dočetl, že do beta testování brali hlavně ty, kdo jim dává prašulky ve World of Tanks.

Odpovědi
BANAN93

zdravím taky jsem se přihlašoval na warplanes i na warships a vyplňoval tam nějakej vstupní dotazník – kde sem naklikal všude možnost B .......... ale až se to rozjede tak budou asi i reklamy… takže se dozvíme

Luckaffdsfs

už to jede: www.world-ofwarplanes.cz nebo jestli myslíš tanky tak zkus http://www.worldof-tanks.cz/