Georgo2010

Kdy bude oficiálně spuštěna služba Google+ (alternativa Facebooku)?

Bude nutné pozvání nebo stačí se zaregistrovat? Předpokládám integraci AIO.

Nejlepší odpověď
DDarent

Už běží!!!!!
https://plus.go­ogle.com/up/star­t/?continue=https://pl­us.google.com/&ty­pe=st&gpcaz=1a­a90f4

Ale jenom Beta… prostě se přihlašte a ono vám to pošle E-mail, když to začne!!!

Další odpovědi
anonym

v zahraničí byl spuštěn zatím jen testovací provoz.

U nás ještě nebyl ani dokončen překlad služby do češtiny, takže to ještě chvíli potrvá, momentálně probíhá testování služby na omezeném vzorku uživatelů sesbíraném pomocí pozvánek.

Oficiální termín spuštění v ČR není znám
Doplňuji:
doplním jen, že do této sítě se můžete snadno dosta na pozvánku od někoho kdo v ní už je … pokud máte o takovou pozvánku do google+ zájem dejte mi vědět, pošlu vám ji. Zatím však pouze pouze uživatelům se schránkou @gmail.com .

Dan4815

Google + je ve fázi testování. Ale můžete se tam snadno dostat, přes bug. Já jsem pozvánku dostal, bohužel, je mi 17 let a služba je až od 18 let, nebo aspoň je to tak v beta testování. Datum zatím nebylo uvedeno, uvidí se, dle odezvy testerů.

anonym

doplním jen, že do této sítě se můžete snadno dosta na pozvánku od někoho kdo v ní už je … pokud máte o takovou pozvánku do google+ zájem dejte mi vědět, pošlu vám ji. Zatím však pouze pouze uživatelům se schránkou @gmail.com .