misatko20

Kdy a na co jsou vhodné žádat o poskytnutí půjčky/úvěru?k čemu byste využil/a spotřebitelský úvěr ? uveďte příklady inst

Kdy a na co jsou vhodné žádat o poskytnutí půjčky/úvěru?k čemu byste využil/a spotřebitelský úvěr ? uveďte příklady institucí,které poskytují půjčky/úvěry

Odpovědi
Michal Kole

raději si nepůjčovat, ale našetřit si

peníze půjčují banky a různé nebankovní splátkové firmy

Michálek1245

Využil bych to hlavně k tomu, co skutečně potřebuji a není to zbytná věc, na kterou se nedá našetřit. Podle mě je důležité si dělat nějaký finanční polštář, aby se prostě nemusely půjčovat peníze. Na druhou stranu sám do půjček investuji. Výhoda je to, že mám platformu na investice s měsíční splátkou, takže když nám doma odejde lednice, tak vím, že z té splátky to poplatím.