bolak

Kdy a komu jste naposledy podali ruku?

Jména hlásit nemusíte, stačí vztah k vaší osobě – šéf, otec, prodavačka uheráků, atd.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tento týden

Včera, vzájemně jsme se nejprve zdravili a pak si gratulovali na turnaji v mariáši u nás v hospodě. Vyhrál jsem 4,5kilovou husu, zelí a knedlík. 🙂

Další odpovědi
Damiana

Dnes

Dneska ve dvě ráno. Kapelníkovi swingového bigbandu za dokonalou muziku na plese. Nastavil laťku hodně vysoko. Zatím nejlepší kapela v této sezóně, přesně podle mého gusta. Jejich Moon river, Hit the road Jack, Fly me to the moon – úúúžasné.
(A on nám zase vyseknul poklonu za tanec, takže potěšena jsem dvojnásob:-)

ven.cik

Dnes

Při seznámení s novou dívkou…

Lucijej

Tento týden

V práci prakticky denně (několikrát).

Ale kolikrát z toho mám trauma, protože patřím k těm lidem, kteří mají ruce studený jak led, tak mi to povádání není moc příjemné.

Andělé

Dnes

Zrovna dnes o půlnoci… slavili jsme s dětmi u známých,noo a jak se s holkami společensky unavíme,tak tančíme tradičně závěrečný taneček. Pokaždé tančíme jiný,dnes to byly Trnky Brnky ze Slunce seno jahody…ruce jsme si podávaly,no jéjéééé…

…ale druhý den to video…:-((

Doplňuji:
http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/4be8/slun­ce_seno_jahody_trnky_brn­ky.html

hanny 2

Tento týden

V pátek – mojí nové zákaznici,když jsme se vzájemně představovaly!

Michal Kole

Někdy před tím

briketka10

Minulý rok

doc. Mudr. na onkologii při kontrole
a popřála mu hezké svátky ☺

Doplňuji:
no Andělé to jsem zklamaná já myslela,
že uvidím celou tvojí rodinku a vidím pod
nápisem > MOJE VIDEO <
H.Růžičkovou a celou bandu hereček, jak
trsaj na parketu v hospodě :(

Larissa

Tento týden

Doplňuji:
Včera, u lékařky… 🙂

Conchus

Dnes

Mahoney

Minulý rok

dudu

Dnes

Doufám, že to nevyzní příliš nechutně – za našeho bujarého mládí byl mezi námi při kolektivním posezení zvyk oznamovat holkám odchod na „malou“ slovy: „slečno, jdu podat ruku kamarádovi se kterým Vás snad už brzy seznámím“. Bolaku
sice nevím spadá-li tento počin do Tvojí ankety, ale každopádně se jedná o akt třepání údem.

anonym

Někdy před tím

Doplňuji:
Naprosto si nepamatuji, tak ta doba bude asi pěkně dlouhá. Nebyla prostě k podávání rukou žádná příležitost.

redy

Někdy před tím

Podávání ruky se už vlastně nedoporučuje,
někdy mám problém, taktně ruku nepodat nebo odmítnout. Rukama se přenáší nemoce, jsou sice vlhčené ubrousky ale utřete si ruku těsně po podání, to urazí víc než ruku nepodat.

bolak

Lucijej: to že povadání není 2× příjemné je obecně známo a pokud máš ruce jako led, tak se není čemu divit, že k tomuto jevu dochází :)

bolak

dudu: já to to uznám, předpokládám že podání proběhlo ve stylu leklá ryba

http://www.stu­dentpoint.cz/162-psychologie-zdravi/3761-stisk-ruky-vas-odhali/#.UP0MvU­eQUmE

dudu

Do detailů lépe nezacházet, ale nedávno třeba můj kamarád reklamoval prezervativ. Na dotaz personálu prodejny zda byl, nedej bože perforován jen konstatoval: „to ne, ale sviňa – ohýbá se“.