Miroslavst

Kdy a kde vznikly první travelátory? Jakou mají historii u nás?

Jak slovo travelátor přeložíme do češtiny?

Nejlepší odpověď
panenka

travelátory se instalují v supermarketech a polyfunkčních domech. Tyto travelátory charakterizuje moderní elegantní konstrukce s nerezovými doplňky, prosklenými balustrádami a hliníkovými stupni. Madlo je obvykle dodáváno v černém odstínu.

Na přání zákazníka lze travelátory rovněž vybavit automatickým rozběhovým systémem, osvětlením balustrád, obložením bočních a spodních částí nerezí, odlišnými barevnými odstíny madel a jinými estetizačními prvky podle požadavku zákazníka.

Zdroj: http://www.vy­tahyostrava.cz/no­ve-produkty/eska­latory_-travelatory

Další odpovědi
Elk

Zatím jsem našel pouze tohle.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tra­vel%C3%A1tor

vagra

Chybí tady překlad slova travelátor do češtiny.
Travelátor,volně přeloženo do češtiny,znamená- pohyblivý chodník.
Na ostatní otázky jste už,
pravděpodobně, uspokojivou odpověď dostal.