tiarko

Kdy a kde sehnat nejlevnejší sešity?

Musíme kupovat sešity na školu pro čtyři lidi, a tak mě zajímá, jak na tom co nejvíce ušetřit. Za školní rok se spotřebuje až 100 sešitů na zápisky, papíry, procvičování atd. Letos navíc maturita, tak se ptám. Loni byl nejlevnější Kaufland dva dny před začátkem školního roku. Jaké máte zkušenosti?

Odpovědi
Rohlik

Ve velkoobchodu Makro lze sešity zakoupit za výhodnou cenu již od Července. Navíc, když se vezmou po větším balení (cca 10 ks), tak je tam ještě o něco lepší cena.