Kdy a kde jste spali naposledy ve stanu/pod širákem?

Nejlepší odpověď
Funna

a co takhle pod širákem? to se taky počítá?

Další odpovědi
ten který je

Spal jsem pod širákem asi před pěti lety u řeky na rybách.

Drap

Včera

zzzlatokopka

Občas v létě, když jsou vedru usnu na terase na houpačce:-) Naposled loni jsem tam spala skoro týden:-)

Rocker

Pod stanem minulý rok v létě,pod širákem asi před 3 lety.

anonym

Jezdím občas na vandry,spal jsem vloni naposled na Gutštejně,bylo tam moc fajn a letos vyrážíme do slavkovského lesa,Bečov na Teplou,nádherný skály a prima prostředí.
Gutštejn zde:https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=gut%C5%A1tejn

anonym

Ve stanu před pár lety,ale na půdě na seně každý rok několikrát.Není lepší vyspàní než na čerstvém seně.A ještě, nejlépe se spí když na střechu bubnuje déšť.

Emefej

Pod širákem naposledy asi před dvaceti lety. Pod stanem teď o víkendu na rybách na Žernoseckém jezeře.

melanie

V minulém životě :D

Luxx

ještě nikdy jsem nespala ve stanu..
a pod širákem jednou – to bylo na středoškolském turistickém kurzu v Chorvatsku, ustlala jsem si na stole ve spacáku.. byla jsem velmi společensky unavená :D je to 7 roků zpátky.. teď už vůbec nechlastám, že bych měla takové nápady…