Berušinka

Kdopak to ví?

Mám tu pro Vás takovou malou „hádanku“.
Kdopak je na obrázku? Žádné napovědy dávat nebudu, určitě to někdo uhodne hnedka =)

http://img.na­dapenny.com/t20/112­29/nadap095707680­630231.jpg

Chtěla jsem pro Vás připravit něco delšího, ale to až někdy jindy.

Pokud si nejste jistí, tak můžete i hádat – ale ne „kraviny“, prosím =)
Doplňuji:
Hani, správně, ale ode mě si měla velikou nápovědu! =)

Je to ADOLF HITLER.

Všem moc děkuju za účast a děkuju za Vaše „hádání“, při kterém jsem se i nasmála =)

Nejlepší odpověď
hanka R+

ADOLF HITLER :o)
Doplňuji:
beruško,ja to vím bo jednou se mě na to ptal muj kamarad víš :)) ale buru to :)

Další odpovědi
coco

Vašek Havlů???

fcoop

Ema Destinová…?

anonym

Elvis. ? 🙂 -iv-

hanulka11

možná je to I. Bartošová – všude ji cpou …není?:):):)

lejla37

Berušinka…(vy)? 😁

hornik.

Podle kukadel bych tipoval Karla Gotta, jinak mě nikdo další nenapadá.
Doplňuji:
Tak on to není Karel Gott? On je to Hitler? Ten se tedy hodně změnil xD

Berušinka

Počkám ještě na víc „tipů“ a pak Vám to řeknu/napíšu =)