hanulka11

Kdopak se postará o děti?

http://www.no­vinky.cz/krimi/214985-ucitelka-v-materske-skolce-nadychala-temer-tri-promile.html

Nejlepší odpověď
kropitko

to ještě jde,tady u nás ve školce je pani učitelka dokonce i nahulená,,,divím se,že tam rodiče děti dávají,,,nejvíc fascinuje,že jí asi ani nevyhoděj,,,fak­t hustý

Další odpovědi
BEAES

Tak to je tedy nezodpovědnost, nechápu to. Ještě že se s nimi nevydala na procházku, mohla to být katastrofa.

aramah

No co dodat je to hrozné.I když může mít problém třeba doma,jsou práce kde toto chování je nepřípustné.

Michal

Spoléháme na to,že to nějak dopadne.Jednou to dopadne špatně!Pak se to začne aktivně a razantně řešit,jako vše.