hanulka11

Kdopak by mi poradil s odstavcem oblíbené položky?

Zúžil se mi odstavec na levé straně a nejsou čitelné položky ,které jsem si uložila .Nejde mi to roztáhnout. Vím, že si mohu kliknout i na lištu a zobrazí se mi to taky .Ale zde je mi to příjemnější ,pokud něco rychle hledám.Děkuji za rady.
Doplňuji:
Děkuji , je to ono.
Já jsem nečekala na šipičky , proto mi to nešlo.

Nejlepší odpověď
annas

Také mám vlevo oblíbené položky. Upravuji šířku sloupce tak, že myší chytnu za levou stranu otevřené stránky, objeví se oboustranná šipka a pojíždím doleva nebo doprava.
Není to sice odborné vysvětlení…
Doplňuji:
Hanulko, děkuji. Potěšilo mě, že laikova rada pomohla.