Amie

Kdo zůstal nevyšupán o letošních Velikonocích?

Držíte se tradičních zásad, že na Velikonoce se šupe a taky vás pořádně vyšupou nebo se na vás zapomíná, tradice nedržít nebo jste na to příliš staří? Nebo máte úplně jiné tradice?

U nás ve městě se toto nějak nedrží a pokud ano, tak mě razantně odmítají. Nj.. naposledy jsem se setkala s pomlázkou někdy ve čtrnácti, když jsem potkala puberťáky, co mě zmlátily opačným koncem (tím, za co se pomlázka drží). Bolelo to teda hodně. Nj… ta dnešní mládeš…

Nejlepší odpověď
anonym

Ne.A bohužel se mě netýká ani ten Primácký přeřek tisíciletí.Asi uschnu:(

Další odpovědi
quentos

my jsme teda pětatřicetitisícový město a koledníků jsem cestou potkal hafo. Viz moji poslední otázku, po známých děvčatech obyčejně na Velikonoční pondělí nachodím kilometry. U mamky a sestry koledníci rovněž byli.

Michal Kole

Já jsem nešupal. Byla jsi vyšupaná nebo tě hodili do vody ? Umíš plavat ?

viz otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-se-hazelo-o-velikonocich-do-vody-na-slovensku-do-jake-hloubky-co-kdyz-divka-neumela-plavat

Alča M.♥

JÁÁÁÁÁÁÁÁ NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!