Kdo zpívá píseň Hold me now?

Ahoj všichni! Hledám jednu písničku, jmenuje se Hold me now, zpívá ji blonďatá zpěvačka. Písnička je spíš novější, klip se odehrává venku. Víc bohužel nevím :( A nikde ji nemůžu najít. Viděla jsem ji v pátek na VH1, ale ani na stránkách jsem ji nenašla.. Klip jsem zahlédla jen koutkem oka a zahlídla jsem právě jen ten název písničky a myslela si, jak to bude lehký ji najít a teď jsem zoufalá :(

Nejlepší odpověď
rynek878

tady si jí můžete poslechnout:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=SpyR­ZayFGug

Další odpovědi
quentos

švédská zpěvačka Nanne Grönvall zpívá písničku s názvem „Hall om mig“, což je v překladu do angličtiny totéž co „Hold Me Now“. Srov. zdroje

Zdroj: Google a klip níže. Sice v něm není zrovna moc blonďatá, ale ona má ty vlasy pokaždé jiné ;{)> navíc pokud vím, Švédky bývají blonďaté z drtivé většiny.

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=SpyRZayF­Gug