Kdo zná,tedy četl „Jitro kouzelníků“?

Váš názor na popis a vysvětlení autorů toho,co se dělo v Německu ve 30. a 40. letech?
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ji­tro_kouzeln%C3%AD­k%C5%AF

Nejlepší odpověď
ten který je

Já tu knihu četl před necelými dvaceti lety.Přečtu si ji znovu.V paměti mi utkvěla hypotéza,která probírá možnost skrytých šifrovaných zpráv různých tajných spolků prostřednictvím tisku nebo např.nápisů na reklamách apod.Moc zajímavá kniha.

Další odpovědi
annas

Obsah na Wikipedii jsem si přečetla, ale knihu jako takovou neznám, takže..