Martas

Kdo zná Mineralien?Může ho používat i zdraví člověk.

Kdo zná Mineralien a zelený ječmen pije se to na lačno každý den a prý je velice dobrý na všechno,jen nevím zda ho můžou pít děti a zdraví člověk když nemá cukrovku,vysoký tlak atd děkuji

Odpovědi
anonym

Nechápem, prečo by som mal piť niečo liečivé (údajne), keď som zdravý.
Jem zdravý domáci bůček, zapíjam to moravským domácim vínkom, dám si (dúfam vietnamcami nefalšované) cigárko a krásne v pohode stárnem.
Na rozdiel od tých s tzv. zdravou výživou, ktorej recept si odnášajú do hrobu v 40tke.