kdo zná jak se hrají kostky?

myslím jak se to počítá,,když je šest kostek,už si to moc nepamatuji..děkuji…

Nejlepší odpověď
Travis

Myslíte to, jak jednička je za 100, pětka za 50 a házíte tak dlouho dokud chcete? Potom 3 jedničky je 1000, tři 5 je 500 atd a cílem hry je dostat se na 10000?… To tedy znám já :)

Další odpovědi
Mili @

http://deskoveh­ry.cz/index.php/Kos­tkov%C3%A9_hry

Terryle

My hrávali s šesti kostkama pyramidu, nádherně debilní hra :o) Házíte šesti kostkama a počítáte si počet hodů, dokud vám nepadnou na třech kostkách stejné body. Ty dáte stranou a házíte se zbylejma třema a hody si dál počítáte. Až vám na nich padnou dvě stejná čísla, končíte (složili jste pyramidu, kde tři čísla jsou v základně, dvě uprostřed a jedno na vrcholu) a hází protihráč. A vyhrává ten, kdo naházel pyramidu v menším počtu tahů. Nádherně infantilní hra, svou sofistikovaností se rovnající karetnímu záchodu nebo válce :oD