kdo zlikviduje vosí hnízdo

objevili jsme na zahradě vosí hnízdo. Jelikož jsem byl již řádně poštípán, netroufám si na to sám.

Nejlepší odpověď
ten který je

Podobná otázka jako ta vaše už tu byla.Mrkněte na odkaz,snad najdete inspiraci.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-u-okna-vosi-hnizdo-jak-se-ho-mam-zbavit-a-pritom-to-prezit-bez-postipani

Další odpovědi
mosoj

Vemte ten biolit ve spreji a večer na to hnízdo stříkněte a je po vosách.
Jako kluci jsme se s tím bavili ( bez toho biolitu) a bylo to pro nás dobrodružství. Dnes hned hasiči nejlépe vojsko.

Drap

Vzhledem k tomu, že je to na soukromém pozemku a neni v přímém ohrožení ničí život, tak hasiče je zbytečné volat. Pokud nezlikvidujete sám , tak poslední možností je objednat deratizační firmu.

Tom.Noddy

Vosí hnízda většinou likvidují dobrovolní hasiči. Sám s tím mám už 3× zkušenost.