Miroslavst

Kdo zdraví první-ten kdo přichází nebo ten kdo tam je?

Např. vejdu do kanceláře. Kdo první pozdraví-já nebo ten kdo v kanceláři sedí?

Mohu vás pozdravit?

Přeji krásný den všem ve spolek.

Mohu vyřídit vzkaz?
…a až bude příležitost všechny ode mě pozdravuj že se na ně občas koukám jak bojují,ale zatím se nepřihlásím,musím si spočnout…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vždy zdraví příchozí

Další odpovědi
hanulka11

Taky tě zdravím …vidíš tys předvedl co se má udělat -kdo vejde tak pozdraví.

panenka

Pozdraví ten kdo vejde do kanceláře

Radak

Miroslave, zdravím, a jsem ráda, že jsi zase tady.
Významná posila pro naše řady 🙂

anonym

Já se etiketou v případech,kdy jsem ráda,že vidím známou tvář,vůbec neřídím,pozdravím první-ahój.!

iceT

Já Vás také velice zdravím,a jsem moc ráda,že jste se vrátil.

Pokud vejdu do kanceláře,zdravím vždy první.

Terryle

Míro, moc zdravím a jsem ráda, že sis to rozmyslel (tykáme si, nebo ne? Já v tom mám už takovej bordel… :o)
Vítej zpět! A ať už Tě tu nic nevytočí…

FOG

Samozrejme kdo prichazi i kdyz to je treba strarsi,ci sef,by meli pozdravit prvni,pokud prichazeji nekam.Do kancelare ci na pracoviste.Bohuzel tady ti amici jsou na to burani.
Jinak Te Mirku po case opet zdravim.

ReHu

Jj, to spočinutí mě taky zmátlo :D.

BEAES

Odpovědí na otázku už máš dost, tak se zdržím a jinak vyřiď pozdrav i ode mne…

led

Vchádzajúci pocestný zdraví prvý.
Dobrý večer, mladý muž.
PS.
Tak rýchlo späť?
Aká bola cesta do Orska?

Jose1f

Ahoj Miro, já nejdřív zaklepu. Když se ozve „Dále,“ tak vstoupím a pozdravím. Toto pravidlo dodržuji vždy, když vstupuji do něčího soukromí. Někdy se ještě zeptám „Neruším?“ nebo „Máš chvilku čas?“ apod.

Něco jiného je, když jsem ve službě, mám na sobě neprůstřelnou vestu, uniformu a kuklu. To rozkopnu dveře a řvu: „Policiééé! Lehni na zem! Ruce za záda, nohy zkřížit!“

Když jdu s nějakou žádostí ke svému představenému, tak tento problém odpadá, protože to mě uvede jeho sekretářka, např. takto: „Pane plukovníku, rád by s vámi mluvil seržant Novák z přepadovky, může dál?“ Plukovník mě zná a tak na nic nečeká a hned volá: „Nazdar Honzo, tak co zase máš za problém, pojď dál.“ Já vstoupím, pozdravím a řeknu svůj problém.

Jak vidíš, Miro, v různých situacích se chováme různě, ale vždy je slušné když ten, kdo vstupuje, pozdraví. A je-li nový, měl by se také představit a říci, co si přeje.

Přeji Ti hodně úspěchů v „homerelation“ a ahoj!

kapka

Ahoj navrácený ztracený synu, od koho je pozdrav?

Miroslavst

To jsi nepoznala dcero? :):):)
od buraka.

kapka

Já nikdy neslyšela říkat Buraka slova jako „spočnout“, tak to mě asi zmátlo. 🙂
Tak ať tedy spočne a pak se zase vrátí. 🙂

Miroslavst

Dobře kapko, vyřídím.

aramah

Míro pozdravuj Burak i odemne,teprve teď koukám že jsi tu taky nebyl tak zdravím.