mosoj

Kdo za tím stojí ?

Náš slavný bulvární deník „Plesk“ chce evidentně zlikvidovat Kateřinu Neumanovou. Komu je tolik solí v očích ?
Doplňuji:
Ano byla ředitelkou Něčeho. Pochybuji že to byla její soukromá firma ( aby za to nesla plnou odpovědnost svým majetkem). Takže jako ostatní, vyhlásit konkurz, ale o to zřejmě ve finále vůbec nejde, Jde o to ji mediálně zničit. Aby bylo jasno nehájím jí ani žádné dlužící firmy. Jnom mně vadí že se to uplatňuje jenom na někoho.

Nejlepší odpověď
annas

Také Blesk nečtu, něco se objevilo v ČT, v tisku. Podívala jsem se pro jistotu do Lidovek. Cituji:
Neumannová byla ředitelkou firmy, ať už se to jmenuje jakkoliv. A dokonce jí dodneška podle mého názoru stále je. Najednou nemůže říkat, že byla jednou z mnoha. To je hloupost. Kdyby podobné prohlášení vydala před dvěma lety, tak se o tom můžeme bavit. Ale přijít s tím po dvou letech, když je kauza uzavřena a průšvih nezvratitelný? To je opravdu zvláštní," řekl serveru Lidovky.cz Soudný.

Vyjde pravda najevo? Kdo je odpovědný? Informace se různí…

Nevím, výborná sportovkyně, ale třeba špatná manažérka.

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/poli­cie-navrhuje-obzalovat-dva-lidi-z-sampionatu-v-liberci-pat-/ln_domov.asp?c=A110110_­122442_ln_domov_hs

Další odpovědi
anonym

Kupovat a číst bulvár – to je jako hrabat se v kontejneru,na který zapomněli popeláři.

iceT

Závistivcům,kteří nikdy nic nedokázali.
Blesk nečtu,takže nevím o čem přesně je řeč.

Neonka

Nepamatuji se, že by v bulvárním tisku někdy někoho pochválili a kladně se vyjádřili k čemukoliv.
Objevit na známé osobnosti nějakou chybu, popřípadě si ji vymyslet, to bude asi cílem.

anonym

Co si o tom myslím je jen to,že někdo, někde teď právě potřebuje, aby se o tom hodně mluvilo a odvedla se pozornost od „něčeho“ většího,křišťálově čistýho,jak tady bývá dobrým zvykem,Jen se jim hodila do krámu.

tom004

A nemůže to být jejím chováním a někdy nešťastnými slovními výroky? Ve sportu byla naprostá jednička, ale to nezaručuje úspěch ve všem.

venkovan

Pokud ředitel akce si nehlídá její účetní stránky, tedy kolik na akci má peněz, kolik je objednáno, kolik je zaplaceno a zpět kolik má zas peněz, je to nezvládnutí své pozice. V každé dobré firmě ekonomové předkládají svému řediteli přehledy o platbách a závazcích. Stejně tak to většina z nás dělá doma – hlídá si kolik dostane, co si za to musí zaplatit, a co je navíc, případně když si půjčím jak vše budu splácet.
Jako ředitelka byla za svůj tým odpovědna i za to jaké si tam nastavila vnitřní kontrolní pravidla.
Při troše soudnosti, nevidím zde nějaký cílený zájem o její likvidaci, ale mediální propírání VIP osobnosti (je to mediálně zajímavější) která se na svoji novou pozici dostala díky politickým tlaků (pamatujete Kuchtovou ? – buď bude „Kačka“ ředitelkou mistroství a melouny budou, nebo nebude a melouny nebudou – projděte si tisk v době kdy se tato kauza rodila) a které prokazatelně selhala + její tým.
Akci – mistroství organizovalo občanské sdružení pro tuto akci založené. Tedy právnická osoba s minimálním majetkem, prakticky bez odpověnosti. A stát a magistrát do toho klidně nasypaly peníze.
Mimochodem – bulvár nečtu a co o tom vím je z normálního tisku a médií.