Kdo za mě platí soc. a zdrav. pojištění v době, kdy jsem odmaturoval do doby nástupu na VŠ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud na VŠ nastoupíte v září,tak Vám zůstal status studenta,tím pádem zmíněné platby za Vás hradí stát.

Další odpovědi
1popelka1

Přesně jako předřečníci, platí za vás stát. Ale pokud nastoupíte na VŠ až další rok (září 2011), tak si toto platíte buďto sám nebo zaměstnavatel.

panenka

Platí to za vás stát,až budete dělat tak vám to budete platit zaměstnavatel u podnikání si pak měsíčně zdravotní socialní platíte sám.

ReHu

Stát – potažmo my pracující, kteří platíme daně 🙂.