dudu

Kdo z Vás vážení přátelé pojede na OH Londýn 2012?

Moje maličkost se ztotožňuje s paní Danou Zátopkovou, že nemíní běhat od stadionu ke stadionu a stejně to důležité zmeškat. Proto je rozhodnuta vše důležité sledovat doma v televizi. Takto určitě nenasajeme tu správnou atomosféru, ale možná se vyhneme příp. atentátům islamistů před kterými zcela vážně varuje např. izraelská rozvědka? Je se dle Vás opravdu čeho obávat?

Nejlepší odpověď
quentos

Jelikož mě olympiáda nechává naprosto chladným, nebudu ji sledovat ani v V, natož se harcovat někam do Londýna…
Doplňuji:
*v TV

Další odpovědi
Drap

Stejně jako paní Dana, i s tou televizí to nebudu přehánět.

Lucijej

Já se teda chystám, teda né že bych byla bůhvíjaký nadšenec, ale už dlouho se chystám navštívit kamarádku v Londýně, už jí to slibuju skoro dva roky, tak to spojím, když nic jiného, bude to nový zážitek – přece jenom ta atmosféra na místě.

Michal Kole

Proč někam jezdit a ještě utrácet za dopravu, když existuje už přes půl století televize ?

Jen škoda, že mám 37 cm CRTéčko (tu tlustou bednu) a ne moderní plazmu nebo alespoň LCD s LED podsvícením ☹

OLED je ještě v plenkách ☹

suaeda

OH bude v televizi a můžu je sledovat pěkně z pohodlí domova. I kdybych dostal lístky zadarmo, tak bych do Londýna nejel. Davy lidí nemusím.