Rokio

Kdo z vás umí jiný cizí jazyk než němčinu a angličtinu (pozn: slovenština se nepočítá)?

Němčina a angličtina jsou dva nejčastější cizí jazyky, které se učí v České republice. Angličtina se v ČR učí, protože je to nejrozšířenější jazyk a němčina se zde učí, jelikož sousedíme s Rakouskem a Německem, státy hovořící německy.

Nejlepší odpověď
kapka

Domluvím se rusky. To není nic tak divnyho, měla jsem ji mnoho let povinně ve škole za socialismu. Celkem nedávno jsem si ji ještě dost zopákla. Takže domluvím se, jo, v pohodě.

Další odpovědi
tatanka

Já mimo uvedené slabě srbochorvatsky, ale moje mami cca deset jazyků perfekt, teda tak 95%.

xxx3

trochu latinu, ale když to člověk nepoužívá, dost rychle to zapomíná

quentos

Trochu francouzsky (učil jsem se francouzštinu dva roky na gymnáziu), ale jsem takový věčně mírně pokročilý, není čas a chuť to rozvíjet :{/>

bolak

led umí češtinu