Kdo z vás ,starších, se podepsal do kondolenční knihy,když v listopadu 1982 zemřel Leonid Iljič Brežněv?

Nejlepší odpověď
Pecudka

Nevím že by se něco podepisovalo

Další odpovědi
dudu

Ano vzpomínám si, šli jsme tam z práce jak stádo blbců a pak ten „žal“ zapili v naší hospůdce.

Drap

Netuším vůbec, že by se něco podobného někdy podepisovalo. Asi jsem to propásl

venkovan

Mám pocit, že tyto listiny byla na národních výborech a ve fabrikách. A leckde se sledovalo i kdo nepodepsal.
Co vím a co jsem slyšel – ti šikovní měli zrovna chřipku, průjmy, služební cestu apod., ti nešikovní stáli ve frontě.

hanulka11

tenkrát jsem měla jiné starosti, než něco takového sledovat

terry

Jsem na tom podobně jako hanulka11. Jen jsem ještě neměla tolik starostí ale jiné zájmy :).

quentos

to jsem ještě chodil po houbách. Ale už se na mě zadělávalo ;{)> a tenhle znáte?

Volá bača na druhý kopec: „Jožo, čuješ?„
"Čujem, čo sa robí?“
„Brežnev zomrel!”“
„Čože?“
„Brežnev zomrel!“
„Čo si povedal?“
„Brež-nev zom-rel! Si hluchý, lebo čo?!“
„Nie som, ale dobre sa to počúva.”