JackkcaJ

Kdo z vás se dívá na the big bang theory

sledování nejúspěšnějšího seriálu

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jóó :o)
Teda nevím, že je nejúspěšnější, ale fakt bomba.
Navíc, od té doby, co jsem chodila fyzikářem, jse se přesvědčila, že opravdu vychází z reality :D

Další odpovědi
anonym

Na situační komedie se dívám velmi vyjímečně a v poslední době se dívám vyjímečně i na televizní obrazovku. Ale ráda jsem se dívávala například na Červeného trpaslíka a nebo Alfa.

quentos

nepravidelně občasně, ale je parádní. Nejlépe v originále. Vod tý doby, co mi tady nejde zvuk, tak už kulový :{(>

SajmonModer

Podle mne nejúspěšnější seriál jsou pořád Přátelé, ale ano, dívám se. Sice ne už tak často, ale dívám. Je to super seriál. Hlavně Sheldon nemá chybu :)

anonym

Nevím proč, ale mám radši Emmy. Sheldon má dobré hlášky i chování, ale Emmy je lepší
Doplňuji:
PS pravidelně i downl…

Pudlík

Já se na něj móc ráda dívám, ale boužel jenom když mám čas. Nejlepší mi příjde asi Sheldon…

Jaina

Určitě, je to výborný seriál, viděla jsem každý díl nejméně jednou a pokud je čas, koukám v televizi a rozhodně v originále;)