Kdo z vás někdy viděl UFO nebo nadpřirozené a paranormální jevy?

Stalo se vám někdy něco, co bylo nad hranici vašeho chápání? Setkali jste se s duchem, viděli UFO nebo se vám prostě stalo něco dodnes nepochopitelného? Díky za příspěvky.

Nejlepší odpověď
anonym

Viděl.Popisovat TO nemá smysl,bylo by to dlouhé.V novinách druhý den stálo, že to byla ztracená meteor. sonda. No- všechno možné, ale sonda určitě ne.

Další odpovědi
qwertz

No neco co by se dalo nazvat UFO jsem pozoroval loni v lete na Sumave…Kazdopadne jsem presvedcen, ze nekdo daleko vyspelejsi se sem vraci a kontroluje nas, jak jsme se dostali daleko…

OuSí

Já sem viděl na silvestra UFO ae Mimozenšťané to být nemuseli bylo to prostě pro mě ufo-Unidentified Flying Object (neidentifiko­vatelní letajícý objekt)… Prvně jsme mysleli že je to nějaký ohňostroj vylítl ze zemně v sousedním městě a mýsto aby vybouchl najednou změnil směr ze stoupajívího na rychlí let do prava… Fkt nwm co to bylo :D

rozarka

Ja jsem UFO nevidela.,ale doma obcas talíře létají.