Chytracek

Kdo z Vás má zkušenosti s krby na bioethanol? Jak finančně náročný je jejich provoz/hodina?

Chtěla bych si do panelového domu pořídit Tristar DF-6501.
Děkuji za vaše názory

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to se podíváš do technické dokumentace kolik to pije lihu za hod. a v obchodě se zeptáš kolik stojí líh. Pak už je to jenom otázka násobení.

spotřeba 0,5 l na 150 min

http://www.hy­perelektro.cz/do­maci-spotrebice/os­tatni/111273-tristar-df-6510-krb-na-biolih-bio-ethanol/

Tu cenu lihu a nasobení si si již uděláš sama ?

Další odpovědi
venkovan

Já nevím jestli není lepší než se tahat s krbem domu, platit za něj velké peníze, ten ethanol v potravinářské úpravě pálit přímo ve svém těle.