Bronzový

Kdo z vás kdysi vytvořil věc na kterou mohl být pyšný..

Přesněji zda si vzpomenete na malou věc kterou se vám podařilo kdysi sestavit a fungovala? Pokud ano, dokážete ji dnes udělat, vytvořit znovu?
Doplňuji:
Omlouvám se že jsem uvedl nepřesnou otázku, proto ji upřesním: Kdo z vás kdysi vytvořil VĚC na kterou mohl být pyšný..
Neptám se na plod vašich rodidel!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ona ta otázka k takovým odpovědím naváděla,taky jsem chtěla něco takového odpovědět,ale pak mi došlo,že se ptáte asi na něco úplně jiného.A určitě je spousta věcí,co jsem někdy sestavila,ale nevím co z toho by stálo za zmínku.

Další odpovědi:

Zlatý

jsme docela pyšný na to, že se mě na analogové přípojce UPC podařilo vytvořit smyčku dvou televizorů a dvou videí /jedno je kazetové, druhé digitální analogové/ kde mohu samostatně koukat na různý program, nahrávat samostatně na videa a taktéž nezávisle sledovat nahrávky. Fakt nevím jestli bych to dnes opět jako naprostý laik dokázal sestavit.

Stříbrný

Nevím jestli je to malá věc,ale vytvořl jsem si v kuchyni lanovku.

Pokročilý

Ano , podařilo se mi složit a nastavit elektronickou stavebnici o firmy Welleman Kid, která se v překladu jmenuje "Elektronický pes".
Je to zařízení, které imituje štěkot psa a lze si vybrat mezi rasami, od pinče, až po dogu. Vše se nastavuje klemy, až se dopracujete k hlasu, který odpovídá vašim představám. Spouští se mikrofonem, který reaguje na šramot nebo pohybovým čidlem. Citlivost a délka štěkání se dá nastavit potenciometrem. Výkon zesilovače je asi 4W.Největším úspěchem bylo rozštěkání celé vesnice, kde mám chalupu a návštěva delegace z obce v čele se starostou, kdy mi přišli vyčinit, že na chalupě nechávám samotného psa bez dohledu.

Pokročilý

Hned dvě "věci". Syna a dceru, na které můžeme být s manželkou pyšní.

Bronzový

Jsem pyšná na svoje dvě dcery. Jednou ve školce jsem pýchou musela povyrůst a všichni to museli vidět, děti dostali něco za úkol a jediná moje holčička to udělala ze všech nejlíp a já byla pyšná až na půdu, ne-li výš. Takovou pýchu jsem nikdy nezažila a doufám, že ještě zažiju!!

Tak to potom jsem pyšná na to, že jsem s manželem postavila svépomocí náš domek. A malinkatou věc? Asi žádnou. Nejsem pyšná na nic. A teď nevím jestli je to dobré nebo špatné... :)

Bronzový

...moje dcera...

Diskuze k otázce

Bronzový

lorja

Dneska v době digitálních fotoaparátů a kamer
to nic světoborného není.Přesto jsem dala dohromady synovy fotografie od narození až do dnešních dnů.Bude mu 3o a jestli s albem uspěji,uvidím.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.