_Lucka_

Kdo z vás ještě chodí po 12hodině na pomlázku..?? A jak u vás velikonoce probíhali..??

Doplňuji:
Michal: Ano umím plavat… ;DD

Nejlepší odpověď
Drap

Ti co ještě chodí, se zatím nevrátili. Velikonoce probíhají standartně, stejně jako léta minulá

Další odpovědi
Michal Kole

Lucko, někde se házelo do vody, tuším, že na Slovensku. Umíš plavat v hluboké vodě, kde nedosáhneš na dno ?

quentos

Jelikož mám kamarádky všude po městě, prochodím od rána pěšky celé město, tudíž se občas stane, že tu poslední do dvanácti nestihnu. Ale jelikož mě ráda uvidí, přece se na to jen kvůli aktuálnímu času nevykašlu :{)>
Doplňuji:
proběhly parádně, máme domácí koblihy a mazanec, koledníci se měli jak v ráji…