Danina65

Kdo z vás zná bez googlení jména obou čertů z Hrátek s čerty?

Odpovědi
BANAN93

Blekota a Mekota ? to asi ne co ? myslíš asi ty jak hráli ty karty – Jinak tam byl Lucius a Dr Solfernus a Lucifer :D

kodl67

Bez strýčka Gůgla…civilní jména asi Neumann s Filipovským,je­jich čertí jména si nevzpomenu

xxx3

Jekota, Mekota a Blekota – to je Arabela. Jeden byl podle mě Karborund.

Lamalam

Jeden byl Karborund, na druhého se nevzpomenu.

lota

Já ne, přiznávám.