Mravenec

Kdo z vás byl někdy pod celkovou narkózou? A jak jste to zvládli?

D : Jelikož se říká, že po narkóze bývá nevolno.

Nejlepší odpověď
marci1

Úplně v pohodě. Počítat a za chvíli jsi „v limbu“. Potom se probereš a máš dojem, že máš tu operaci teprve před sebou. 🙂

Další odpovědi
quentos

Třeba já, asi čtyřikrát. V pohodě, ještě žiju. Na to, že se říká, že každá narkóza je hřebík do rakve, a na jednu rakev stačí čtyři hřebíky, tak jsem na tom ještě dobře :{D>

Drap

Dvakrát. Neni co zvládat. Usneš a potom se zase probudéš. Mezi tím o ničem nevíš a nic si nepamatuješ.

isteron

Áno, viac už ako 10 krát. Najprv počas operácie, a potom na pravidelných ročných kontrolách. Celkom dobre to prebehlo, a už som bol aj oblečený a účet za injekciu vyplatený.

anonym

byl jsem dvakrát na operaci menisku (běžná operace fotbalistů), takže jsem byl i pod celkovou narkózou. na tu poslední vzpomínám s rozpaky, jelikož paní přede mnou nemohli probudit a když jsem se šel na řadu já, tak se mě ptala paní z personálu, jestli mám strach a já odpověděl že trochu (poznala to na tlaku) a na rovinu jsem jí, že když mi dá pusu, tak to přežiju. dala a přežil jsem bez nevolnosti, za tři hodiny hurá domů.

anonym

Pod narkózou jsem byl už párkrát a u jedné jsem se probral na JIP-ce. Byl jsem na umření a důvod? Silný kuřák!

alvin

Min. 3× :D, ale je to úplně v pho, klidně bych tak dokázal strávit půlku života – jenom spaní a nicnedělání :D

arachis

Já 4× a z toho 3× jsem hned po probrání zvracela. Jednou skoro ještě dříve,než jsem se probrala,vlastně mě probralo to zvracení a jednou jsem se probírala z narkozy a slyšela jsem jak někdo strašně žalostně pláče a já si říkala,to tam sestra nemůže zajít a utišit ho a pak jsem zjistila,že jsem to já.Samožřejmě,že jsem se snažila hned přestat,ale nešlo to. Až po notné chvíli.