Avatar uživatele
Mravenec

Kdo z vás byl někdy pod celkovou narkózou? A jak jste to zvládli?

D : Jelikož se říká, že po narkóze bývá nevolno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, marci1, anonym, lejdy.můn před 3078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Úplně v pohodě. Počítat a za chvíli jsi „v limbu“. Potom se probereš a máš dojem, že máš tu operaci teprve před sebou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Třeba já, asi čtyřikrát. V pohodě, ještě žiju. Na to, že se říká, že každá narkóza je hřebík do rakve, a na jednu rakev stačí čtyři hřebíky, tak jsem na tom ještě dobře :{D>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dvakrát. Neni co zvládat. Usneš a potom se zase probudéš. Mezi tím o ničem nevíš a nic si nepamatuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Áno, viac už ako 10 krát. Najprv počas operácie, a potom na pravidelných ročných kontrolách. Celkom dobre to prebehlo, a už som bol aj oblečený a účet za injekciu vyplatený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

byl jsem dvakrát na operaci menisku (běžná operace fotbalistů), takže jsem byl i pod celkovou narkózou. na tu poslední vzpomínám s rozpaky, jelikož paní přede mnou nemohli probudit a když jsem se šel na řadu já, tak se mě ptala paní z personálu, jestli mám strach a já odpověděl že trochu (poznala to na tlaku) a na rovinu jsem jí, že když mi dá pusu, tak to přežiju. dala a přežil jsem bez nevolnosti, za tři hodiny hurá domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pod narkózou jsem byl už párkrát a u jedné jsem se probral na JIP-ce. Byl jsem na umření a důvod? Silný kuřák!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alvin

Min. 3× :D, ale je to úplně v pho, klidně bych tak dokázal strávit půlku života – jenom spaní a nicnedělání :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Já 4× a z toho 3× jsem hned po probrání zvracela. Jednou skoro ještě dříve,než jsem se probrala,vlastně mě probralo to zvracení a jednou jsem se probírala z narkozy a slyšela jsem jak někdo strašně žalostně pláče a já si říkala,to tam sestra nemůže zajít a utišit ho a pak jsem zjistila,že jsem to já.Samožřejmě,že jsem se snažila hned přestat,ale nešlo to. Až po notné chvíli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek