sevos

Kdo z vás bude v pondélí v práci,nebo držet službu?

Nejlepší odpověď
anonym

Budu doma a držet hubu!

Další odpovědi
Alesh

Já mám nařízeno volno až do druhého stejně jako téměř všichni zaměstnanci v naší firmě. Ale klidně bych do práce šel, páč mi zima mnoho neříká, na hory nejezdím a válet se doma, když člověk pořádně nikam nemůže mě nebaví. Teď jsem chodil až do pátku, i když spousta lidí v naší firmě už si vybírala různá volna a musím říct, že těžká pohoda, čtvrtek, pátek absolutní. A mezi svátky by to nebylo jiné, ale holt to je nařízené, no.

radce

Ještě nevím, jestli to zítra stihnu dodělat. Mohl bych práci klidně odložit, ale čím dříve předám zakázku, tím dříve budou korunky ! 🙂

mosoj

Teď už ne, ale celý život jsem pracoval v přísně nepřetržitém provozu, takže směny na Štědrý den O a N či na Silvestra zcela běžné a pracovalo se !!
Většinou noční směna střídala odpolední v 18,00 aby ta odpolední ještě stihla s stromeček. Celkem jsme s tím neměli problém.

honza19hk

až do 1.1 mám dovolenou-u nás ve firmě se přes vánoce a silvestra nemaká. Nicméně jsem doborovolný hasič,takže se může objevit nějaký ten výjezd.

Minulý rok jsme měli na štědrej den 6 výjezdů,z toho 3 požáry bytu,1× nehoda dvou OA ,1× nehoda NA a 1× TP.

pusinka50

Já budu 12 hod v práci 26.12. a pak noční směny od 29.12. až do 7.1., takže Silvestr a Nový rok budou tvrdě abstinenční a osamocené.:-(