annas

Kdo vyvolává spory v rodině? Žena, nebo muž?

Převzato z netu. Muž vypráví:

Myslím, že kdyby žena správně formulovala, tak by se pak nemusela divit, že nebyla pochopena. Já to znám také z domova. Zrovna dnes mi žena vynadala, že jsem blb, když jsem jí odpověděl, na co se mě ptala.

Zeptala se mě, jestli nevím, kolik je hodin. Podíval jem se tedy na hodinky a jen řekl, že vím, a tím to považoval za vyřízené. Myslel jsem, že chce jen vědět, zda já vím kolik je hodin, a ne, že to chce oznámit.
Proto jsem jí jen řekl, ať příště formuluje přesně, a ona se ještě více rozčílila.
Tak nevím, kdo vyvolává spory.

Doplňuji:
…zda já vím, kolik je…

Nejlepší odpověď
mosoj

Včera jsem jel pro ženu do města. Na místě kde jsem si myslel, že bude čekat nebyla.
Tak jí volám mobilem kde je. Odpověď byla no tady dole, jak jezdí ta tramvaj. Tak jsem tam jel a byla tam.

Další odpovědi
hanulka11

jojo to je slovíčkaření-to znám......