LaDy MuSiC

Kdo vymyslel tuto „stránku“?

Nejlepší odpověď
annas

V ČT ve DniD vystoupil Jan Štípek, který má v již fungující firmě jen částečný podíl.
Žádal o peníze pro financování Odpovede.sk.

Není přímo autorem těchto stránek. O jejich vzniku se píše:

Tomáš Pětivoký, manaažér firmy ASPA, pod níž Odpovědi spadají hovoří:

Domnívám se, že jsme našli segment, ve kterém máme na českém trhu dobrou šanci. S velkým zájmem sleduji raketový růst největších světových serverů založených na principu otázky-odpovědi, konkrétně Yahoo!Answers a WiKi Answers V zahraničí je asi 15 velkých podobných projektů a všechny stále velmi rychle rostou.

Lidé jsou na internetu podivuhodně ochotní zadarmo odpovídat a pomáhat druhým.

Byl jsem překvapený sám sebou, jak přirozené pro mě bylo na Yahoo!Answers poradit Američanovi, který cestoval do Prahy. A když jsem byl vybrán jako „Tvoje odpověď byla nejlepší,“ nebyl to vůbec špatný pocit.

Služba se bude jmenovat – Odpovedi.cz

Zdroj: http://www.30mi­nut.cz/tomas-petivoky-aby-business-fungoval-musite-byt-jednicka-az-trojka-na-trhu/

Další odpovědi
rtepp

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Jan Štípek

Curiosity

Nějaký pán! 😁 ..viděla jsem ho v televizi, v takovém tom pořadu o businessmanech.. DEN D tuším se to jmenovalo.. a tam propagovali tuhle stránku.. a díky tomu pořadu jsem tady já začala chodit! 🙂 ..ale jeho jméno neznám ☹ ..a není to někde tady na stránkách? 🙂

suaeda

Tato webová stránka je vymyšlena dobře. Pána jsem v TV rovněž viděl.
Domenu www.odpovedi.cz má zaregistrovanou firma ASPA a.s. z Hradce Králového.