Alesh

Kdo vymyslel psát do inzerátů tuhle blbost? 🙂

Ženská, když chce napsat, že je tlustá, tak napíše, že „holka krev a mlíko“. Podle mě to spojení znamená, že vypadá zdravě, což je sice pravda, že dřív se tlustí lidé považovali za zdravé, ale dnes? Trochu blbost, ne? Já bych si představoval, že holka „krev a mlíko“ je ta, která podle dnešní terminologie, vyznává „fitness“ styl života.

Nejlepší odpověď
briketka10

to se říkalo dřív, když ještě žila moje
babička mladým ženám, že je holka
„krev a mlíko“ dnes tohle nevídám
já bych napsala spíš „při těle“, nebo
„s pár kily navíc“..

Další odpovědi
Drap

Máš špatnou představu. Holka krev a mlíko je tak akorát. Ne tlustá ale ani ne hubená. To že jsou dnes módní anorektické vychrtliny z fitka, je věc jiná.

iceT

Tloušťka je má ale několik variant,od mírné nadváhy až po nezdravou obezitu.Kde chceš dělat rozdíly?Takže záleží na tom,kdo se dívá,pro někoho je už pár kilo navíc hrozným estetickým prohřeškem.

marci1

Odpověď : „holka krev a mlíko“ : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-znamena-zena-krev-a-mliko-a-z-ceho-toto-slovni-spojeni-vzniklo

badisko

krev a mliko …:D boxerka po porodu …:D