HS

kdo vyhraje Německo nebo Portugalsko.

Dnes v 6 hodin začne zápas.
Doplňuji:
Prosím o tip všechny o typ děkuji.

Odpovědi
Mirdas

V první řadě si přeji aby vyhrál krásný fotbal, bez ovlivňování rozhodčích.

Můj tip ?

Německo : Portugalsko 3 : 1 ( 1 : 1 )

marci1

Pravděpodobně vyhraje Německo. Portugalsko ze 17 zápasů porazilo Němce jen třikrát. Uvidíme, Ronaldovi se bude hrát dobře, protože jeho mužstvo není favoritem. Uvidíme, tipovala bych tak 2–3 : 1 pro Německo. Ale na tomto MS jsou takové zajímavé výsledky, že uvidíme. 🙂
Doplňuji:
Utkání skončilo 4:0 pro Německo. Moc jsme se s „Mirdasem“ nespletli. 🙂