HS

Kdo vyhraje Německo nebo Argentýna

Prosím vás všechny o typ, předem děkuji za odpovědi HS.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Německo

Německo možná ale ArgentÝna asi rozhodně ne.

Další odpovědi
Pospic

Německo

Asi Německo ale přál bych to Argentině, poněvadž už mě němci vytáčejí tím, jak pořád spamují rádobyvtipné obrázky na 9gag.com a pomlouvají soupeře.

Radomír.cz

Argentýna

Vítězství přeji Argentině. Ale myslím, že vyhraje Německo. Je to jen otázka času, trpělivosti a tréningu. :) Radomír.cz

anonym

Argentýna

Mirdas

Německo

Čistě z fotbalového hlediska doufám že zvítězí Německo, neboť Argentýna doposud spíše svou hrou vyloženě nudila.

Jan256

Německo

Hory123

Německo

Nechápavé

Německo

sova123

Německo

STUDENTKAEVA

Argentýna

Doplňuji:
Nevím kdo vyhraje,ale já fandím partě Messyho

blaaaza5

Německo

bolak

Německo

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LVe82q9IB­So