Braník

Kdo vyhraje letos MS v hokeji?

osobně si myslím,že to budou finové

Nejlepší odpověď
ladaadal

Švýcarsko,nebo někdo jiný

Ten, kdo dal nejvíc. Patřiční lidé už to dávno vědí.

Další odpovědi
pl4toon

Česká republika

HugoCharles

Česká republika

Hlavně, když to nebudou slováci.. :)

zjentek

Švýcarsko,nebo někdo jiný

jak řekl ladaadal ..ostatní naivně hledí na přenos a titulují se „pasivní sportovci“, jsou líní a někdy také sázejí, protože chtějí požitek a zadarmo. Věří, jsou doslova „zapálení pro věc“

marci1

Česká republika

Doplňuji:
Kdybychom si nepřáli, aby to byli naši, asi bychom nebyli dobří patrioti. Třeba nám ten Plekanec pomůže a podrží ostatní hráče.

vitahcmcb

Kanada

Doplňuji:
Já si myslím, že to bude Kanada. Hraje kompaktně, nedělá zbytečné chyby, má vyrovnané útoky, a hlavně šikovné brankáře. Navíc je tu další důležitá věc. Kanadský tým má spoustu zkušeností s těžkými zápasy, ve kterých jde o vše.
Jediné, co je může zradit, je to, že pokud budou prohrávat, tak začnou být nervózní a začnou hrát zákeřně a uchylovat se ke zbytečným faulům. Tím se dostanou do problémů.

Ku

Česká republika

Bedy

Česká republika

Pamatuji si na MS 2010, kdy se Česku taky ze začátku ne příliš dařilo a nakonec z toho bylo zlato. Takže si myslím, že bychom to letos mohli dát taky. A když už ne zlato, tak stříbro či bronz.

Elk

Česká republika

crissi

Česká republika

Emefej

Rusko

Mc Merkurion

Česká republika