Dudny

Kdo vyhraje Farma?

Ahoj zajimalo by me koho si myslite ze vyhraje Farmu?

Nejlepší odpověď
anonym

Moc to nesleduji,nesnáším tyhle reality šou,ale přála bych to té starší dámě.Je pracovitá,praktická není líná vstát ráno a dělat. Bez ní by tam pošli mlaďasové hlady.Ona umí tzv.z h… bič a navíc není zdravotně úplně v pořádku a ty peníze bych jí přála.Ale na ten pořad koukají hlavně mladí a tak fandí největšímu sympaťákovi nebo sexy holce…:D

Další odpovědi
MarťaŠev

Nevím, co to je 🙂, tak asi neporadím 🙂

lenisek01234

Myslím si že vyhraje Mirek je silnej a dělá toho na farmě hodně a yslí že ho tam maj i rádi :D

Valíček

Ahol, ja bych tipoval Mirka, je z nich nejsolidnější.

Funna

Na to se fakt někdo dívá???

pizlicka

farmu nesleduji,ale z ukazek typuji tu vyzyvavou cernovlasku,nebo toho blondaka z brna?tezko rict.

LuK4S3k CZ

Mirek ale možná i jirka protože je dobrý v almanachu a je docela silný.

Pažout

Ja doufam ze Jirka
protoze je muj fagorit
nebo v druhém případě šárka