Illines

Kdo vubec hlida tyto stranky?

Napsala jsem o zmenu v mem profilu uz pred 3tydny a to 2×.Jedina odpoved ,ze to berou na vedomi-slo o zmenu emailu,ale do dnesniho dne,zmena neprovedena a ja se hlasim na stary email,ktery uz neexistuje a mam potize se sem prihlasit.Bodovani nefunguje,ani hodnoceni.Opravdu velky zajem o uzivatele!
Doplňuji:
Mazani otazek jde v cukuletu a bez vysvetleni ze slusnosti k uzivatelum.At je to adminem.nebo zlatym uzivatelem.Nejsem moc spokojena nad nezajmem.U od­povedich sedi lide,tak proc s nima pohrdat?Kdyby jsme tu nebyli,muzou to zabalit!

Nejlepší odpověď
Drap

Mám obdobnou zkušenost, že admin na dotaz vůbec neodpoví.